O nás

Těší nás, že jste navštívili naše webové stránky a rádi bychom se Vám touto formou prezentovali. Již od roku 1992 se zabýváme prodejem stavební keramiky a nejen díky tomu máme v tomto oboru bohaté zkušenosti. Předností naší firmy je zejména osobní přístup k požadavkům klienta a zákaznický servis, který poskytujeme. Rádi Vás budeme informovat o vlastnostech keramických obkladů a dlažeb, jaké mají technické parametry a kde se dají použít. U nás se také dozvíte o používaných materiálech, technologiích výroby nebo o správném postupu při pokládce jednotlivých druhů obkladů a dlažeb. Nabízíme Vám tyto informace a pomoc při výběru vhodného materiálu pro Váš projekt. Právě těchto zkušeností a rad si naši klienti cení nejvíce a my věříme, že budete maximálně spokojeni i Vy.

V našem sortimentu najdete široký výběr keramických obkladů a dlažeb od tuzemských i zahraničních výrobců. Specializujeme se na výrobky z tažené keramiky - především kameninu, cotto nebo klinker. Dále pak na materiály přírodního či rustikální vzhledu. Ačkoli jsme specializovaní prodejci stavební keramiky, pro klienty zařizujeme i dodávku koupelnového vybavení - vany, sprchové kouty, sanitární keramika a podobně. Aby naše služby v této oblasti byly kompletní, na základě požadavků našich zákazníků nabízíme jako doplňkový sortiment stavební chemii, skleněné tvárnice nebo ukončovací profily.

Nejsme pouze regionální prodejci, ale mezi našimi dlouholetými klienty a obchodními partnery jsou lidé a firmy z celé Moravy, z Čech a náš sortiment dodáváme i na Slovensko.

Budeme rádi, když se na nás s důvěrou obrátíte, využijete našich zkušeností a těšíme se na Vaši návštěvu.